Україна і світ

Загострення в Азовському морі: в ЄС заявили про нові санкції проти РФ

Загострення в Азовському морі: в ЄС заявили про нові санкції проти РФ

У четвер, 11 жовтня, євродепутат від Німеччини Ребека Гармс заявила про необхідність нових санкцій проти РФ через агресивні дії Росії в Азовському морі та збільшення її російського війська у цьому регіоні.

Про це Ребека Гармс повідомила під час засідання Комітету Європарламенту з питань безпеки й оборони.

За її словами, реакція ЄС на агресію Росії в Азовському морі не є достатньою. 

“Мені дійсно хотілося б знати, яким чином в Службі зовнішніх дій та у НАТО йде обговорення цього питання і шляхів реагування. Безумовно, все це є приводом для нових санкцій. Якщо такі дії Росії не матимуть жодних наслідків, то як ми можемо надалі зупиняти її агресію та агресивну тактику”,  – наголосила Гармс.

Депутат також додала, що позиція Заходу має бути більш чіткою щодо рішення Верховної Ради України про відкриття перспективи участі України у НАТО. 

Яка мета Росії у Азовському морі? Президент України Петро Порошенко в інтерв’ю The Washington Post пояснив, що мета Росії – окупувати Азовське море так само, як був окупований Крим. Україна має абсолютно чіткий правовий статус в Азовському морі. Якщо Росія не зупиниться, то в України є лише один інструмент – санкції. Санкції зупиняють підвищення рівня життя в Росії та девальвують російську валюту. Російське керівництво платить дуже високу ціну за санкції, які можуть утримувати РФ за столом переговорів та припинити агресію.

Джерело Телеканал новини «24»
11.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: