Україна і світ

Загиблий у Сирії найманець “Вагнера” був інструктором бойовиків Прилєпіна

Загиблий у Сирії найманець "Вагнера" був інструктором бойовиків Прилєпіна

Загиблий у районі сирійського Хішама найманець ПВК “Вагнер” Ігор Косотуров був інструктором із бойової підготовки батальйону терористів російського письменника Захара Прилєпіна, який воює на стороні бойовиків на Донбасі.

Про це повідомляє Znak.com із посиланням на колишніх донецьких бойовиків.

“Щоб помилкових розмов не було, ще один загиблий у Сирії – капітан ГРУ у відставці Ігор Косотуров – справді служив у нас у батальйоні. “Косотур” – такий і був у нього позивний”, – написав Прилєпін на своїй сторінці у Facebook.

Завжди аномально спокійний, людей із таким ступенем незворушності я особливо і не пам’ятаю. Для “упоротих” треба, мабуть, пояснювати, що в ГРУ він вже не служив – був на пенсії, і займався тим, чим вмів займатися найкраще у житті: воював,
– зазначив Прилєпін.

Він також повідомив, що багато бойовиків із Донбасу їдуть до воювати до Сирії, а потім “повертаються і знову служать тут”.

“В тому числі і тому, що всупереч розхожим міфам, платять тут сущі копійки – зарплата 15, 16 тисяч рублів, максимум 20 тисяч. У Сирії більше. Але мужики наші – донецькі, російські, татарські, осетинські, бурятські – тягнуть обидві війни, як свої. Вони обидві наші. І перемоги у нас спільні, і полеглі – теж”, – пояснив Прилєпін.

Зазначимо, що про смерть Ігоря Косотурова стало відомо відразу після публікації інформації про розгром частини ПВК “Вагнер” у Сирії. Бойовик був родом з Азбесту, що на Уралі. На Донбасі Косотуров воював приблизно у 2015-2016 роках.

Нагадаємо, раніше стало відомо про щонайменше 300 росіян з ПВК “Вагнера”, які загинули або отримали поранення внаслідок бою зі спецпризначенцями США у Сирії.

Що таке ПВК “Вагнер”? Приватна військова компанія “Вагнера” – російська нелегальна приватна військова структура. Брала участь у бойових діях на Донбасі і в Сирії на стороні Росії. Бійці компанії неодноразово нагороджувались державними нагородами за особистими неопублікованими наказами президента Росії.

Джерело Телеканал новини «24»
19.02.2018