Місто і регіон

За повістю Олександра Михеда знімуть містичний трилер

За повістю Олександра Михеда знімуть містичний трилерКадр з трейлеру до фільму «Мороки»

Вийшов трейлер фільму «Мороки» молодого режисера Семена Мозгового. Його презентація відбулася на Одеському міжнародному кінофестивалі.  В основу стрічки лягла повість українського автора Олександра Михеда «Д-р Металевий Кулак проти Витязя», що увійшла до арт-буку «Мороки» та збірки «Транзишн».

“Мороки» – містичний трилер, що розповідає про журналіста й оператора, які розслідують справу зникнення дітей. Пізнім вечором вони опиняються у відлюдному хутові в лісі, знаходять стару хату і лишаються там до ранку. Далі героям доводиться зустрітися з потойбічним.

За повістю Олександра Михеда знімуть містичний трилер

Олександр Михед

Розпочати зйомки фільму «Мороки» планують на початку 2018-го. Прем’єра картини очікується у травні 2019 року.

Відзначимо, що Олександр Михед народився 1988 року в Ніжині. Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Кандидат філологічних наук. На сьогодні є співробітником Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України.

Автор численних публікацій (понад 150) у провідних українських ЗМІ (від «Дзеркала тижня» й «Кореспондента» до «Українського тижня» і «Сучасності») та виданнях Німеччини, Сербії, Польщі, Чехії. Живе та працює в Києві.

[metaslider id=71402] Джерело: Уездные новости
25.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook