Україна і світ

За порушення мовних квот оштрафоване “Радио Пятница”: названа сума

За порушення мовних квот оштрафоване "Радио Пятница": названа сума

У четвер, 15 лютого, на своєму засіданні Нацрада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала радіостанцію “Радио Пятница” за порушення мовних квот. Так, радіостанція повинна сплатити 327 тисяч 800 гривень.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

Під час перевірки з’ясувалося, що в ефірі “Радио Пятница” частка пісень державною мовою у проміжку з 7:00 до 14:00 становила 29% замість визначних законом 30%.

Зазначається, що таке порушення керівництво радіостанції пояснює тим, що звукорежисер неправильно запрограмував комп’ютер, який транслює музику в ефірі. На “Радио Пятница”, також запевнили, що після виявлення помилки всі недоліки були усунені.

Проте Нацрада визнала за радіостанцією порушення закону України “Про телебачення і радіомовлення” та застосувала штраф. Водночас регулятор зобов’язав “Радио Пятница” протягом місяця усунути виявлені недоліки.

Що таке “Радио Пятница”? Київська недержавна музично-інформаційна радіостанція, яка до 13 лютого 2015 року мала назву Super radio. Разом із “Наше радіо”, “Авторадіо”, NRJ, Loungе FM, “Ретро FM”, “Джем FM” і “Голос столиці” радіостанція входить до складу радіогрупи “Український медіа холдинг” олігарха Сергія Курченка.

Джерело Телеканал новини «24»
15.02.2018

Facebook
Close