Місто і регіон

За ініціативи народного депутата Олександра Кодоли на Чернігівщину надійшло 20 мільйонів гривень

З початку року Уряд тричі приймав рішення про виділення  коштів із фонду соціально-економічного розвитку для 209 виборчого округу на Чернігівщині, який представляє у Парламенті народний депутат  України Олександр Кодола.

«Минулого тижня Кабмін прийняв рішення про виділення для мого 209 виборчого округу 5 мільйонів гривень із фонду соціально-економічного розвитку. Загалом  цього року в округ гарантовано надійде 20 мільйонів гривень коштів на реалізацію суспільно-важливих проектів.  Частина коштів вже надійшла в округ, частину очікуємо найближчим часом. Маю надію, що на цьому Уряд не зупиниться і ми отримаємо до кінця року ще фінансові надходження», — говорить народний депутат Олександр Кодола.За ініціативи народного депутата Олександра Кодоли на Чернігівщину надійшло 20 мільйонів гривень

Народний депутат нагадав, що кошти з фонду соціально-економічного розвитку  розподіляються за пропозиціями народних депутатів, які у свою чергу спільно з місцевими громадами та органами місцевого самоврядування визначають першочергові проекти, реалізація яких потребує фінансової підтримки.

Зокрема  цього року, на реалізацію проектів м. Ніжині надійде 7 мільйонів 311 тисяч гривень, у Ніжинський район — 4 мільйони 70 тисяч гривень, у Носівський район  — 2 мільйони 408 тисяч гривень, у Срібнянський район – 1 мільйон 629 тисяч гривень, у Варвинський район – 1 мільйон 150 тисяч гривень, у Ічнянський район (населені пункти, що входять до 209 в.о.) – 660 тисяч гривень. Решта коштів буде розподілена між загальнообласними проектами.

«Ми послідовно працюємо над вирішенням соціальних проблем в окрузі. До мене , як до народного депутата, постійно звертаються виборці, щоб вирішити ти чи інші питання своїх населених пунктів. Це ремонти шкіл, дитячих садків, закупівля обладнання для медичних закладів», — говорить Олександр Кодола.

Серед великих масштабних проектів,  на які будуть виділені кошти, депутат назвав долучення до закупівлі медичного лінійного прискорювача з комплексом обладнання для оснащення радіотерапевтичного відділення КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер» , на що направлено 1 мільйон гривень. Продовження реконструкції єдиного в Ніжині плавального басейну на базі гімназії №16 — майже 1,5 мільйонів гривень. Будівництво міні-футбольного поля з облаштуванням штучного покриття та огородження також у Ніжині – 1 мільйон 390 тисяч гривень. Так само продовжуватиметься програма з ремонту дитячих садочків, шкіл, закладів культури, яку розпочато за ініціативою депутата. Зокрема заплановані ремонти шкільних приміщень у п’яти селах Ніжинського району (майже 1 мільйон гривень) та капітальний ремонт корпусу дитячого санаторію «Пролісок» вартістю 400 тисяч гривень. Передбачено 310 тисяч гривень на ремонт Варвинської ЗОШ   І-ІІІ ступенів . Виділені кошти на закупівлю обладнання для медичних закладів, в тому числі для пологового будинку, міської лікарні та стоматологічної поліклініки у Ніжині. Передбачено 180 тисяч гривень у якості дольової участі на придбання апарату ультразвукової діагностики для Ніжинської районної лікарні.  Виділено понад 540 тисяч гривень на закінчення капітального ремонту районної лікарні у Срібному, який був розпочатий минулого року.

«Проектів багато. Але всі вони спрямовані на те, щоб життя наших громадян стало легшим, комфортнішим, щоб діти могли навчати і розвиватися у сучасних умовах, щоб люди могли отримувати якісні медичні послуги. Певні ресурси для цього з’явилися. Тепер нам потрібно разом, об’єднавши зусилля, досягти поставленої мети», — наголосив Олександр Кодола. [metaslider id=71402] Джерело: Уездные новости
27.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook