Новини Чернігова

З кондиціонерами та енергозберігаючими склопакетами: чернігівці просять закуповувати більш комфортний комунальний трансп

З кондиціонерами та енергозберігаючими склопакетами: чернігівці просять закуповувати більш комфортний комунальний трансп

Новий комунальний транспорт закуповувати з кондиціонерами і склопакетами, – петиція з такою вимогою нещодавно з’явилась на сайті електронних звернень Чернігівської міської ради.

Її автор, Георгій Альберті, пропонує в тендерах на закупівлю нової комунального транспорту обов'язково включати вимоги щодо кондиціонерів і склопакетів. Ці доповнення не суттєво збільшать ціну одиниці транспорту, але значно збільшать комфорт для пасажирів і осучаснять міський транспорт.

«У місті, якщо не помиляюся, немає тролейбусів, оснащених кондиціонерами. Також в наявних тролейбусах, навіть нових, замість склопакетів встановлені одинарні скла.

На сьогодні, комунальний транспорт без кондиціонерів і склопакетів – це вже вчорашній день. У комунальному транспорті має бути комфортно пасажирам, як влітку, так і взимку. Кондиціонер забезпечує прохолоду, а склопакети забезпечують економію енергії. У холодну пору вони утримують тепло, а в літню пору прохолоду. При цьому в сильні морози склопакети не промерзають, а залишаються абсолютно прозорими.

Місто знаходиться на порозі придбання 40 нових тролейбусів, може навіть ще додатково 12, якщо звичайно все плани збудуться. До цього були заяви про покупку нових великих комунальних автобусів», – йдеться у петиції.

Станом на сьогодні, 15 червня, клопотання підтримали 14 чернігівців. Залишити свій голос можна ТУТ.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
15.06.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: