Новини Чернігова

Юлії Тимошенко пророкують перемогу на президентських виборах. ВІДЕО

Юлії Тимошенко пророкують перемогу на президентських виборах. ВІДЕО

Юлія Тимошенко отримала б перемогу на президентських виборах, якби вони відбулися найближчим часом.

Про це свідчать результати наймасштабнішого за останні роки опитування серед 30 тисяч українців, яке провела соціологічна група «Рейтинг».

Відповідно до даних «Рейтингу», у разі проведення виборів найближчим часом, за лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко готові проголосувати майже 19 відсотків тих, хто взяв би участь у волевиявленні та визначився із вибором. Петра Порошенка готові підтримати 15,6% опитаних, Юрія Бойка – 11,7%.

Моделювання другого туру президентських виборів у парі Юлія Тимошенко та Петро Порошенко дало наступні результати: за лідера «Батьківщини» готові проголосувати 30% тих, хто заявив, що візьме участь у основних виборах. Чинного керівника держави готові підтримати 23%. При цьому Петро Порошенко переважну більшість голосів отримав би лише у 3-х областях, Юлія Тимошенко перемогла б у 17 областях.

Аудиторія, серед якої проводилось опитування: населення України від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 30 000 респондентів (по 1200 у кожному регіоні). Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження складає не більше 0,6%. Опитування проводилося 12-28 грудня 2017 року.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
28.02.2018