Місто і регіон

Умови оплати праці службовців органів місцевого самоврядування змінено | Ніжин

Депутати ніжинської міської ради проголосували за проект рішення стосовно  умов оплати праці. Полягав він в тому, що останнє підвищення посадових окладів службовців органів місцевого самоврядування відбулося на початку 2008 року.

З 2009 року посадові оклади підвищувалися лише тим працівникам, у кого вони нижчі від мінімальної заробітної плати, з грудня 2015 року посадові оклади спеціалістів, головних спеціалістів, начальників відділів управлінь зрівнялись із посадовими окладами робітників – сторожів, прибиральниць, робітників з ремонту приміщень тощо.
Для забезпечення міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень в оплаті праці, недопущення “зрівнялівки” в оплаті праці некваліфікованих та кваліфікованих працівників на рівні мінімальної заробітної плати, необґрунтованих диспропорцій в оплаті праці працівників органів місцевого самоврядування та аналогічних працівників – державних службовців, керівникам установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери доручено забезпечити в межах фонду оплати праці диференціацію заробітної плати працівників (від спеціалістів до керівників) за рахунок встановлення доплат, надбавок, премій залежно від складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його праці.

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!