Місто і регіон

Українець шукає 150 пар близнюків для світового рекорду | Ніжин

Український кліпмейкер Андрій Бояр планує зняти кліп за участю 150 пар близнюків і встановити таким чином не тільки український, а й світовий рекорд.

– Це буде сюжетний художній кліп, у якому будуть і крупні плани героїв, і загальні, на яких буде видно масштаб того, що відбувається. Я прихильник аналогового мистецтва, це дуже видно за моїми попередніми кліпами. Тому я не хочу малювати близнюків або розмножувати людей за допомогою комп’ютерної графіки. Тільки аналог, тільки хардкор, – розповідає Андрій Бояр.

За його словами, чим більше близнюків візьме участь у зйомці кліпу, тим краще.

– У мене є якийсь мінімум, 150 пар, що дозволить нам попутно побити український, а може, і світовий рекорд Гіннеса за кількістю близнюків, які одночасно візьмуть участь у зйомці відеокліпу, – пояснює кліпмейкер.

Усіх близнюків у віці від 14 до 114 років, що бажають взяти участь у зйомці кліпу в Києві, Андрій Бояр просить надсилати свої фото та коротку інформацію на пошту andreyboyar@gmail.com.

До слова, Андрій Бояр працював над кліпами Pianoбой, O.Torvald, Dakh Daughters, Христини Соловій, Brunettes Shoot Blondes, 5 Vymir та інших.

fakty.ictv.ua

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
26.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook