Місто і регіон

Українці влітку почнуть платити за опалення | Ніжин

Уряд вводить абонплату за опалення для українців. Частину вартості потрібно буде починати оплачувати вже влітку. Це одна з вимог МВФ, що прописана в Меморандумі про співпрацю.

З 1 серпня 2017 року розрахунок опалення буде включатися нова вартість – це абонентська плата за підключення до послуг централізованого опалення. Крім того, уряд застосує тариф на розподіл газу і опалення на підставі потужності, що дозволить перенести деяку частину вартості на літні місяці. Тобто, вже з кінця літа українці почнуть отримувати платіжки на частину вартості послуг за опалення в зимовий період.

Відзначимо, в даний час двоставковий тариф на послуги централізованого опалення мають тільки деякі підприємства ТКЕ (зокрема у Львові та Вінниці). При двоставковому тарифі перша частина тарифу (умовно-постійна) покриває витрати на підтримку технологічного обладнання ТКЕ в робочому стані і розподіляється між усіма підключеними споживачами. При цьому, дана частина оплачується щомісяця, незалежно від періоду опалювального сезону.

Нагадаємо, нещодавно Національна комісія, яка здійснює регулювання у сфері електроенергії та комунальних послуг, ухвалила рішення про скасування абонплати на газ, яка також повинна була бути введена найближчим часом. Як зазначається в офіційному повідомленні комісії, питання введення і розрахунку абонентської вартості за транспортування палива необхідно ретельно опрацьовувати і обговорювати з громадськістю, перш ніж зважувати на людей додаткові витрати.

Джерело: http://rbn.cc

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close