Україна і світ

Єгипетського екс-прем’єра депортували з ОАЕ, – ЗМІ про кандидата у президенти Єгипту

Єгипетського екс-прем'єра депортували з ОАЕ, – ЗМІ про кандидата у президенти Єгипту

Колишнього прем’єр-міністра та командувача повітряних сил Єгипту Ахмеда Шафіка у суботу, 2 грудня, депортували з Об’єднаних Арабських Еміратів.

Про це пише агентство AFP. Члени родини Шафіка теж заявили агентству Reuters, що єгипетського екс-прем’єра депортували з ОАЕ до Єгипту. Куди саме після депортації відправили Шафіка, котрий нещодавно оголосив, що хоче брати участь у майбутніх президентських виборах в Єгипті, – наразі невідомо.

Раніше у цей же день адвокатка Шафіка в ОАЕ заявила, що її клієнта заарештували і депортують до Єгипту. Вона додала, що усі канали зв’язку з імовірним кандидатом у президенти обірвано.

Єгипетського екс-прем'єра депортували з ОАЕ, – ЗМІ про кандидата у президенти Єгипту

Ахмед Шафік

Влада ОАЕ поки що не прокоментувала цю інформацію. Оглядачі називають Шафіка найсильнішим політичним опонентом чинного єгипетського президента Абделя-Фатаха ас-Сісі, котрий досі офіційно не оголосив, що висуватиметься на ще один президентський термін.

Минулого тижня, перебуваючи в Об’єднаних Арабських Еміратах, Шафік заявив, що висуватиметься кандидатом на президентських виборах в Єгипті 2018 року.

Джерело Телеканал новини «24»
03.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook