Україна і світ

Який продукт покращує роботу нервової системи

Який продукт покращує роботу нервової системи

Звичка ласувати сиром в пізній вечірній час допоможе позбутися безсоння і тривожних снів, а також здатна замінити прийом багатьох заспокійливих ліків.

Про це розповіла сомнолог з Австралії Ліза Артіс, передає Daily Mail.

З її слів, такий ефект продукту на організм досягається завдяки тому, що у молочних продуктах міститься триптофан – амінокислота, яка допомагає впоратися з депресією, поганим настроєм, апатією, тривожністю і проблемами зі сном.

Найбільшу користь для організму приносить сир чеддер, оскільки він містить не тільки велику дозу триптофану, а й багатий на вітаміни А, групи В, РР, Е, білком, кальцієм і фосфором.

Цей вид сиру покращує роботу нервової системи та приводить у норму обмін речовин, підвищує працездатність, а ще підтримує здоров’я зубів і кісток.

Який продукт покращує роботу нервової системи

Сир Чеддар покращує роботу нервової системи

Що таке сомнологія? Це розділ медицини і нейробіології, присвячений дослідженням сну, розладів сну, їх лікуванню та впливу на здоров’я людини.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.

Джерело Телеканал новини «24»
16.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: