Україна і світ

Який овоч небезпечно їсти вагітним

Який овоч небезпечно їсти вагітним

Жінкам, які чекають на появу дитини, варто відмовитися від споживання картоплі. Вона має речовини, які викликають гестаційний діабет.

Про це заявили науковці з Гарвардського університету у Бостоні і Національного інституту дитячого здоров’я і розвитку людини штату Меріленд, передає “Наша мама”.

Протягом чотирьох років науковці стежили за раціоном понад 15 тисяч жінок, які готувались до пологів.

З’ясувалось, що овоч містить речовини, які викликають у майбутніх матерів гестаційний діабет. Картоплю можна їсти на перших триместрах, а далі – краще від неї відмовитись.

Гестаційний діабет пов’язаний з підвищеним ризиком гіпертонії і передчасних пологів та може привести до необхідності відмовитись від природних пологів, натомість провести кесарів розтин.

via GIPHY

Що таке цукровий діабет вагітних (гестаційний цукровий діабет)? Це стан у вагітних, що характеризується розвитком гіперглікемії (клінічний симптом у хворого цукровим діабетом, що виникає внаслідок високого рівня глюкози в сироватці крові), що, зазвичай, спонтанно зникає після пологів.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.

Джерело Телеканал новини «24»
08.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: