Якби не Трамп, то прагнення покращити відносини з Росією, можливо, мало б сенс, – Bloomberg

Якби не Трамп, то прагнення покращити відносини з Росією, можливо, мало б сенс, – Bloomberg

Джерело Телеканал новини «24»

Проголосувавши за посилення санкцій, Сенат США послав тривожний сигнал-попередження як Росії, так і президенту Дональду Трампу.
Те, що за постанову про посилення санкцій сенатори віддали більшість своїх голосів, означає лише одне – фундамент для двопартійної політики у США щодо Росії все ще існує, пише Bloomberg у редакційній статті.
Проте, не всі у політичному істеблішменті Америки схвально оцінили подібний крок Сенату. До прикладу, нагадує видання, держсекретар Тіллерсон дав зрозуміти, що адміністрація США незадоволена голосуванням за так званий санкційний законопроект.
“Але Трамп повинен звинувачувати тільки самого себе. Ігноруючи агресивну поведінку Росії в Сирії, Європі та Афганістані, він боровся за скасування санкцій, накладених на Росію за її вторгнення до Криму, кібератаки та порушення прав людини”, – розмірковують автори статті.
Якби президентом США був хтось інший, а не Трамп, прагнення поліпшити відносини з Росією, можливо, мало б сенс, – визнає Bloomberg.
Однак президент РФ Володимир Путін жодним чином не хоче йти на зустріч, а “витівки” Трампа турбують союзників США і створюють шанси для ворогів Америки, вважає видання.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
19.06.2017