Як військові медики працюють на передових позиціях в АТО

Як військові медики працюють на передових позиціях в АТО

Джерело Телеканал новини «24»

Напруженою була доба на Сході України: п’ятеро українських бійців зазнали поранень. Також своїм життям ризикували медики, які першими прийшли на допомогу бійцям.
Двох лікарів Валентину та Олександра знають на всіх передових позиціях Авдіївки. Днями медики отримали нове авто для евакуації, яке називали “Богданчиком”.
Валентина за фахом психолог, але вже в армії їй довелося стати медиком.
Я взагалі все життя вважала, що боюся крові, дуже боюся бездиханних тіл. А тут виявилося, що нічого я не боюся, – розповіла військовий медик Валентина.
Відомі на передовій медики вивозили поранених та загиблих під час зимового загострення на околицях Авдіївки.
“Ми їхали, “дальнобої” почали гатити і ми під ці обстріли потрапили. Три воронки були попереду нас, а четверта – по кущах вдарила. Ми встигли вискочити, проте вона не розірвалася”, – зазначила Валентина.
Ще один військовий медик із позивним “Птиця” також брав безпосередню участь в евакуації поранених. Разом із іншими він виносив тіло загиблого Андрія Кизила. Тоді від обстрілу постраждав і сам.
Коли українські військові вибили бойовиків з їхніх власних позицій, “Птиці” довелося надавати допомогу і пораненим ворогам. Проте ворожа артилерія не дала їм вижити.

+Відео

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
18.06.2017