Україна і світ

Як українські бізнесмени-махінатори самі розкривають власні схеми

Два тижні тому програма “Наші гроші” показувала як на рештках вугільної імперії Януковича проростає новий діяч. За ці два тижні багато чого трапилося: обшуки, заяви, звинувачення.

Бізнесмен Віталій Кропачов звинуватив програму “Наші гроші ” у обшуках, які Національне антикорупційне бюро провело в офісах та будинку бізнесмена. Звинувачення і обіцянка судитись містяться у заяві від імені компанії Кропачова “Укрдонінвест”. Компанія запевняє, що журналісти поширили недостовірну інформацію щодо компанії “Тріалтрейд” і її зв’язок із самим Кропачовим і вимагають спростування.

Програма “Наші гроші”, яка вийшла в ефір 15 січня не містила жодної згадки про компанію “Тріалтрейд” взагалі, і, логічно, про її зв’язок із офісом Віталія Кропачова. Програма була присвячена іншій оборудці, а саме вугільним пластам, кількох державних шахт. У 2012 році ці пласти отримало оточення Віктора Януковича. Після Революції замість повернення у держвласність вони потрапили до компаній, які шахтарі пов’язують із Віталієм Кропачовим. Варто зазначити, що “Тріалтрейду” навіть серед цих компаній немає.

Після виходу сюжету, слідчі дійсно обшукали офіс Кропачова, але в рамках іншої кримінальної справи: НАБУ підозрює посадовців ДП “Селидіввугілля” у зловживаннях при закупівлях у компаній, які пов’язує із Кропачовим.

Яких спростувань вимагають від журналістів та до якого нового розслідування підштовхнула заява Кропачова – дивіться у прграмі.

Джерело Телеканал новини «24»
05.02.2018

Facebook
Close