Україна і світ

Як столичну медицину очолила людина, яка раніше була фігурантом кримінальної справи

У столичній медицині новий скандал. Департамент здоров’я очолює людина, котра сама нещодавно була фігурантом кримінальної справи.

20 жовтня 2017 року Віталій Кличко підписав наказ про призначення директором Департаменту охорони здоров’я КМДА невідому для киян Валентину Гінзбург. Нове призначення проходило досить непомітно для громадськості, адже сам конкурс на цю посаду відбувся ще восени минулого 2016 року.

Ми проводили відкритий конкурс на призначення керівника Департаменту охорони здоров’я ще рік тому. Тоді пані Гінзбург зайняла 2 місце,
– зазначив Кличко.

Взагалі на конкурсі переміг Дмитро Турчак. Та вже у вересні він звільнився за власним бажанням. Оскільки, згідно з процедурою переможець вирішив піти з посади впродовж року, новий відбір проводити не потрібно. В такому випадку призначають кандидата, який посів наступне місце після переможця. Тож Віталій Кличко підписав наказ про призначення на посаду керівника Департаменту охорони здоров’я Валентину Гінзбург.

Однак, киянам не повідомили, що попередня робота нинішньої очільниці столичної медицини раніше супроводжувалась численними скандалами.

Що про минуле нової очільниці Департаменту охорони здоров’я знають на Дніпропетровщині – дивіться у програмі.

Джерело Телеканал новини «24»
07.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook