Україна і світ

Як неочікувано змінився автопарк медичної допомоги на Київщині

Розбиті та іржаві машини – це реалії екстреної допомоги на Київщині. Лікарні не мають розеток для дефібриляторів чи іншої медичної техніки. Здебільшого, вони виїжджали на старих авто.

Щоб змінити ситуацію-команді народного депутата від партії “Самопоміч” Ірини Сисоєнко знадобилося 2 роки. Один з перших результатів – оновлення автопарку.

Вони оснащені усією апаратурою, яка необхідна для надання ЕМД. Автомобіль функціональний, при потребі є доступ з усіх сторін, ноші є функціональними тобто вони рухаються,
– зазначив головний лікар Вишгородської станції екстреної медичної допомоги Володимир Гонтар.

Дев’ять новеньких швидких виїжджають на чергування. Нещодавно в області запрацювала і Єдина центральна диспетчерська.

Де знаходяться карети швидкої в режимі реального часу показує карта. І як тільки надходить виклик – диспетчер одразу передає його найближчому вільному екіпажу. Так, автомобіль дістається до пацієнта по місту до 10 хвилин, по області до 20 хвилин.

Київська область стала однією з перших, де швидка допомога нарешті виходить з кризи. А все тому, що запрацювала обласна програма розвитку екстреної медицини.

“Цю програму було профінансовано за кошти обласного бюджету. Я дуже рада, що за всього-на-всього за 2 роки з моменту того, як ми поставили собі за мету, ми здобули уже конкретний результат”, – зазначила Сисоєнко.

Про вражаючі оновлення в медицині Київщини – дивіться у програмі “Крупним планом”.

Джерело Телеканал новини «24»
25.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close