Україна і світ

Як навчитися висипатися вночі

Як навчитися висипатися вночі

У холодну пору року через брак сонячного світла багатьом з нас хочеться тільки – спати і їсти. А щоденні пробуджені зранку перетворюють у справжню війну між вами та подушкою. Для того, щоб кожного ранку ви прокидались повними сил та енергії, навіть взимку, – є кілька секретів.

Засинайте і прокидайтесь в один і той же час

Це найкраще, що ви можете зробити для свого організму. Вирахуйте 8 годин на сон та засинайте щодня до 23:00 – це найголовніші правила, якщо ви хочете добре спати вночі. До того ж, навіть на вихідних намагайтесь не порушувати свій розклад.

Перед сном не пийте нічого, крім води

Каву не можна пити за 6 годин до сну, а чай – за 4 години. Також до цього списку потрапляє алкоголь та соки. Єдине, що можна пити – це вода, але в помірних кількостях. По-перше, через рідини виникають набряки, а по-друге, той чи інший напій, як правило, підвищує серцебиття і впливає на судини, що заважає здоровому сну.

Як навчитися висипатися вночі

Не переїдайте

Намагайтеся не їсти за дві години до сну –це не тільки допоможе заснути без тривоги, але і збереже ваше тіло в тонусі. Правда, голодним теж краще не лягати – це заважає заснути. Універсальний вихід – легкий овочевий салат ввечері.

Провітрюйте кімнату

Оптимальна температура повітря в спальні повинна становити +21 градусів. перед сном варт провітрити кімнату. Краще спати під теплою ковдрою і дихати свіжим повітрям, ніж сходити з розуму від спеки під тонким простирадлом.

Не примушуєте себе спати, якщо не хочете

Змушувати себе лежати з закритими очима безглуздо. Якщо ви почитаєте книгу або подивитесь фільм, а потім заснете за кілька годин, це нормалізує добові ритми до наступної ночі. Звичайно, якщо так відбувається постійно, це вже безсоння і з цим варто боротися серйозніше.

Як навчитися висипатися вночі

Джерело Телеканал новини «24»
27.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close