Як нардепи відреагували на сміттєву проблему у Львові

Як нардепи відреагували на сміттєву проблему у Львові

Джерело Телеканал новини «24»

У Верховній Раді відбулось палке обговорення сміттєвої проблеми у Львові. Одні народні депутати обурились від бездіяльності керівництва міста, інші ж звинуватили уряд у загостренні ситуації.
Про це повідомила кореспондент 24 Каналу в прямому ефірі.
Засідання Верховної Ради почалось з того, що представники президентської партії почали засуджувати голодування лідера партії “Об’єднання “Самопоміч” Олега Березюка. Представник президента в парламенті заявила, що немає ніякої сміттєвої блокади, всі відходи мер міста Андрій Садовий міг безперешкодно вивозити, оскільки на це були виділені кошти.
Якби президент займався цими питаннями, не була б створена армія. Якби президент займався б вивезенням сміття, не було б безвізу та асоціації з ЄС, не було б міжнародної коаліції, яка тримає санкції та стримує Росію, – додала заступник голови фракції БПП Ірина Луценко.
Представники президентської партії закликали Андрія Садового або вирішити проблему зі сміттям, або піти у відставку.
На таку критику миттєво відреагувала заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд, яка заявила про початок голодування на знак солідарності з головою фракції “Самопоміч” Олегом Березюком. Вона вимагає захистити львів‘ян і звільнити керівника львівської облдержадміністрації за блокування утилізації відходів зі Львова.
Я хочу підтримати Олега Березюка. Я приєднаюсь до нього, я буду поруч з ним, я буду голодувати, щоб спробувати захистити людей від вашого свавілля. Це мій вчинок також – це мій вибір як людини, – додала Оксана Сироїд.
Наразі депутати розглядають законопроекти із пакету судової реформи.

+Відео

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
20.06.2017