Як фракція “Об’єднання “Самопоміч” підтримала голодування Олега Березюка

Як фракція “Об’єднання “Самопоміч” підтримала голодування Олега Березюка

Джерело Телеканал новини «24»

Лідер фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олег Березюк оголосив про голодування. Усе через сміттєву блокаду Львова. Рішення Березюка підтримали його однопартійці. Чому нардеп вирішив піти на такий крок.
“Я, як людина, лікар і народний депутат України прийняв екстраординарне для себе рішення. Ніколи не думав, що це рішення буду приймати в XXI столітті. Я оголошую голодування. Підтримуючи львів’ян і протестуючи проти свавілля влади в Україні. Нажаль”, – заявив на погоджувальній раді Олег Березюк.
Голодуванням хоче спонукати центральну владу зняти сміттєву блокаду Львова. Замість допомогти місту вирішити проблему, центральна влада заганяє його в безвихідь.

Із парламенту Олег Березюк іде до Адміністрації Президента. Туди ж прибули і його однопартійці.
“Олег Березюк, як львів’янин подав приклад ненасильницького спротиву. Але я думаю, що Львову треба переходити до саморганізації та до дій”, – розповів народний депутат “Об’єднання “Самопоміч” Єгор Соболєв.
І тут же, на Банковій, провели закрите засідання фракції.

Я мушу спонукати владу, яка називає себе демократичною, проєвропейською, яка на кожному куті кричить про неймовірні можливості. А в той самий час вони знущаються над своїми людьми. Цинічно брешучи. То ця влада не чесна. Ця влада є деспотична, – заявив Олег Березюк.
Самого ж президента сьогодні в Адміністрації немає. Поїхав з офіційним візитом до Сполучених Штатів. На першу зустріч із Дональдом Трампом.
Сам же Олег Березюк запевнив – голодувати припинить лише тоді, коли влада зніме сміттєву блокаду Львова.

+Відео

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
19.06.2017