Новини Чернігова

Як чернігівці відзначають День святого Валентина

Як чернігівці відзначають День святого Валентина

«Закохані всього світу сьогодні святкують День святого Валентина. Особливо це свято полюбляє молодь, щоправда, не пасе задніх і старше покоління. Чи приходив святий Валентин до чернігівців – зараз дізнаємось», – Альона Макаренко, журналіст.

«Сьогодні День святого Валентина, День усіх закоханих. – То й що? – Чи знали ви про це свято? – Знали, чого ж не знали. – А ви його святкуєте? – Ні. – А чому? – Не знаю, чому. – Ми Миколи святкуємо! – Ми й Миколи особливо не святкуємо. Отак».

«Уже отримав привітання, привітали мене з самого ранку. Мабуть, буду святкувати, сьогодні з дівчиною піду відпочивати в один із закладів нашого міста».

«Я отримала подарунки від усіх членів своєї родини, від маленьких дітей і від чоловіка. І сама також привітала. Що дарувала – секрет».

«А я, мабуть, не буду святкувати. Я займаюся бізнесом зараз, тому в мене трохи інші пріоритети. Не до кохання».

«Добре ставлюсь, хай молодь відзначає, чому ж ні? Хай вітають одне одного, люблять. Ми живемо з чоловіком уже 45 років у злагоді й любові. А святкувати як? Хотіла спекти торт, а тоді думаю – це ж я буду повнішати, то не буду цього робити, піду по фрукти».

«А кому, жінці? Ні, ще не подарував. Ну, це свято молодих, а ми вже старі, мабуть».

«Ще не привітав, бо початок дня, а ввечері, я сподіваюся, привітаємо одне одного. Квіти, звісно, і, може, ще щось, в процесі – думаю, вибираю».

«Треба щось приготувати, щоб було смачненько. І вітаємо. Він – мене, а я – його. Діти обов’язково вітають. От сьогодні мають приїхати. Ми сказали, що підемо на базар, то приїздіть пізніше».

14.02.2018
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Facebook