Україна і світ

“Ядерна бомба для Порошенка”: опальний Жиріновський пригрозив українському президенту

"Ядерна бомба для Порошенка": опальний Жиріновський пригрозив українському президенту

Скандальний російський політик Володимир Жиріновський в ефірі російського телебачення запропонував використати ядерну зброю, аби знищити резиденцію Президента України Петра Порошенка.

Відповідну заяву він зробив в ефірі програми “Недільний вечір з Володимиром Соловйовим” на пропагандистському російському телеканалі, під час дискусії, присвяченій проблемам стратегічного стримування та використання ядерної зброї.

Маленьку бомбу. Не велика Хіросіма, а маленька. Ось там, де резиденція президента України Порошенка, невелику таку, котлованчик, наприклад…
– сказав російський політик.

Ведучий передачі здивувався його словами і висловив переконання у тому, що ядерна зброя незалежно від її розміру має потужну смертоносну силу, а також засумнівався у розумінні мети дії ядерної бомби скандальним політиком.

“Діє на 10 км. Можете зрозуміти?! Ось випити літр горілки, або 30 грам. Різниця є? 30 грам йде нормально. Ну добре, та радіація буде, мінімальна. Але знову, забезпечити мінімально ось все це. Можна цього досягти”, – заявив Жиріновський.

Нагадаємо, одіозний російський політик і депутат Держдуми Володимир Жиріновський влаштував істерику через поставки американської летальної зброї в Україну.

Джерело Телеканал новини «24»
05.02.2018

Facebook
Close