Україна і світ

“Я вимушений працювати”: Луценко прокоментував реакцію Порошенка на заяву про відставку

"Я вимушений працювати": Луценко прокоментував реакцію Порошенка на заяву про відставку

Отриманий вотум довіри і відхилення заяви про відставку президентом продовжує “відповідальність” Юрія Луценка. Тепер генпрокурор обіцяє “працювати максимально” зі всіма справами щодо нападів на активістів.

Про це генпрокурор зазначив в ефірі програми “Ехо України” на телеканалі “Прямий”.

Раніше 24 канал писав, що Президент України Петро Порошенко повернув генпрокурору Юрію Луценку його заяву про відставку.

Гепрокурор натомість наголосив, що вчинив так, “як вчить нас європейська практика”.

У разі гострого суспільного обурення відповідальний за ту чи іншу ділянку роботи пропонує відправити себе у відставку. Мені висловив парламент недовіру аж 38 голосами. Це означає вотум довіри. Значить, я вимушений працювати,
– сказав генпрокурор.

Луценко додав, що це продовжує його відповідальність і він працюватиме максимально як у випадку зі справою щодо нападу на Катерину Гандзюк, так і у 54 випадках нападів на інших активістів.

“Я повідомив, що подаю у відставку. Парламент поставив це питання на голосування. За мою відставку проголосувало 38 депутатів. Президент, який отримав мою заяву, на підставі цього відхилив моє клопотання”, – зазначив він.

Луценко додав, що це продовжує його відповідальність і він працюватиме максимально як у випадку зі справою щодо нападу на Катерину Гандзюк, так і у 54 випадках нападів на інших активістів.

Нагадаємо, 6 листопада генпрокурор Юрій Луценко вирішив подати у відставку після смерті активістки Катерини Гандзюк, мотивуючи це тим, що “не хоче триматись за крісло”. Після цього на прохання першого віце-спікера Ірини Геращенко питання про можливість відставки Луценка з посади генерального прокурора поставили на рейтингове голосування. “За” проголосували 38 нардепів, 116 – “проти”.

Хто такий Юрій Луценко: дивіться відео

 

ВІДСТАВКА ЛУЦЕНКА: ХРОНІКА ПОДІЙ

 • 6 лист
  2018

  Луценко подає у відставку: що встиг зробити на посаді

 • 6 лист
  2018

  Луценко іде у відставку: бурхлива реакція соцмереж

 • 6 лист
  2018

  Луценко йде у відставку: топ-факти про генерального “шоумена” країни

 • 6 лист
  2018

  “Брехня та піар”: Найєм розкритикував заяву Луценка про відставку

 • 6 лист
  2018

  Луценко починає виборчу кампанію, – експерт про намір генпрокурора звільнитися

Джерело Телеканал новини «24»
09.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: