Україна і світ

Я не вірю, що діючі суди посадять Труханова, – Мустафа Найєм

Я не вірю, що діючі суди посадять Труханова, – Мустафа Найєм

На думку народного депутата Мустафи Найєма, українські суди не наважаться посадити таких впливових політиків, як мера Одеси Геннадія Труханова чи екс-голову Державної фіскальної служби Романа Насірова навіть за наявності доказової бази. Саме тому, на думку нардепа, Україні необхідно створити Антикорупційний суд.

Про це Найєм заявив у студії 24 Каналу.

Чи буде він вільно ходити з браслетом і ми будемо мати такого самого Труханова, просто з браслетом? Це питання Антикорупційного суду – я не вірю, що діючі суди посадять Труханова або Насірова, просто не вірю. При тому що ми знаємо, що ця людина дійсно багато знає і багато що може розповісти,
– вважає народний обранець.

Ще одне важливе питання, за словами Найєма – чи залишиться Труханов мером Одеси.

“Я звертаюсь зараз до громадян міста Одеси – я щоразу, коли до вас приїжджаю, чую, що Труханов такий поганий і його треба змінювати – так міняйте вже, давайте знаходити кандидатуру, альтернативу. Давайте беріть вже цих бізнесменів, які весь час про це говорять, скаржаться, медіа, які про це говорять – знайдіть нормального кандидата, інакше ви отримаєте, що Труханов буде використовувати цю ситуацію”, – зазначив депутат.

Джерело Телеканал новини «24»
14.02.2018

Facebook
Close