Місто і регіон

У Раді заговорили про імпічмент Президенту | Ніжин

Група нардепів із фракцій «Батьківщини», «Самопомочі» та «Свободи» закликала парламент розглянути законопроект про імпічмент Президенту не пізніше наступного пленарного тижня. З цією заявою до керівництва ВРУ 13 квітня звернувся нардеп Віктор Чумак, повідомляє Українська правда.

«Необхідно ухвалити проект закону про внесення змін до Конституції України в частині скасування недоторканності народних депутатів і судів, для розблокування цього конституційного процесу, проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо недоторканості народного депутата, проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запобігання корупції і конфлікту інтересів в діяльності осіб, що займають публічні політичні посади, проект нового закону про референдум, поданий групою народних депутатів представників всіх фракцій», – сказав Чумак.

Також він зазначив, що йдеться і про проект закону «Про тимчасову слідчу комісію для усунення Президента з посади в порядку імпічменту» та законопроект «Про тимчасові слідчі комісії».

Зокрема, проект закону №2278 має законодавчо врегулювати правовий статус, повноваження та організаційні основи діяльності спеціальної тимчасової слідчої комісії Верховної Ради для проведення розслідування під час процедури усунення Президента з поста в порядку імпічменту.

За словами Чумака, партії, коли йшли на вибори до Ради, дали низку обіцянок щодо політичної реформи в країні, але вже довгий час їх не виконують.

Нардеп закликав голову ВРУ Андрія Парубія поставити ці законопроекти на розгляд парламенту не пізніше наступного пленарного тижня у травні.

«В іншому разі ми зберігаємо за собою право на акції прямої дії», – резюмував він.

Нежатин

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close