Місто і регіон

У Ніжині зелена комісія здійснила моніторинг стану деяких парків та скверів | Ніжин

22 червня  з робочим візитом у Ніжині побувала Потоцька С. О. – голова Чернігівської обласної організації українського товариства охорони природи, кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології та охорони природи ЧНДУ ім. Шевченка, секретар громадської ради при Чернігівському обласному лісовому та мисливському господарстві.
Була проведена зустріч з членами постійно діючої комісії з питань охорони, збереження і розвитку зелених зон та водних об”єктів на території м. Ніжина – Лобань Л. О. – кандидатом біологічних наук, завідувачем кафедри біології НДУ ім. М. Гоголя; Вобленко О. С. – старшим викладачем кафедри біології НДУ ім. М. Гоголя; Козирєвою М.П. – радником міського голови з питань охорони здоров”я та навколишнього середовища та Пасічником С. В. – викладачем кафедри біології НАУ Київо-Могилянської академії, доцентом кафедри біології НДУ ім. М. Гоголя, Дідик Л. В. – асистентом кафедри біології НДУ ім. М. Гоголя.
Під час зустрічі здійснили моніторинг стану кількох парків і скверів — Графського парку та прилеглої до нього охоронної зони, скверу Лисянського, скверу Л. Губіної, скверу М. Заньковецької, скверу Гоголя, Комсомольського парку, частини зелених насаджень уздовж берега річки Остер.
Обговорювали різномаїття птахів, які гніздяться на цих територіях та рослинності. Їх стан та план робіт щодо збереження та догляду, впорядкуванню та розвитку на найближчий час. Оглянули частини вікових дубрав (дерева віком від 200 до 300 років) в Графському парку та Комсомольському парку.
Польові записи, зроблені під час зустрічі, будуть опрацьовані Зеленою комісією для практичного втілення.

Марина Козирєва

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
25.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook