Місто і регіон

У Ніжині заклали перший липовий парк у місті | Ніжин

23 березня сталася досить важлива історична подія для Ніжина. Більше 100 липових саджанців було висаджено на території біля ЗОШ №2. Зробити це для міста прийшло на думку голові Ніжинського осередку Всеукраїнського громадського об’єднання  ’’Братство бджолярів України” Петру Балашу. «Ця справа об’єднала багатьох людей. Діти, які навчаються в цій школі тепер матимуть за обов’язок охороняти молоді деревця. В подальшому з них виросте прекрасний парк, який стане гарною зоною відпочинку не лише для людей, але й прихистком для бджіл, які, всі добре знають, роблять панацею від всіх хвороб – мед», – розповів Петро Іванович.
У посадці дерев взяли участь найактивніші бджолярі Ніжинщини: Анастасій  Гавриш, Іван Деконенко, Сергій Макіївський, Михайло  Москаленко, Сергій  Павленко , Олександр  Прокопенко, Олег  Хвіль, Сергій Ясицький,  Василь Дерека. Досить активними виявились учні та викладачіЗОШ № 2. Директор закладу Людмила Матях зазначила, що це велика честь долучитись до справи, яка спрямована на озеленення міста. До того ж для дітей це буде гарним прикладом, як треба об’єднуватись задля спільної мети.

До висаджування пагінців лип також долучились  представники влади області та міста: секретар Ніжинської міської ради Валерій Салогуб, депутат обласної ради від ВО «Батьківщина» Сергій Охонько, начальник управління освіти Станіслав Крапивянський. Вони з радістю приєднались до спільної роботи і посадили деревця.

Прочитав молитву,  освятив дерева та небайдужих містян, що приймали участь у посадці настоятель Свято-Покровської парафії Ніжина протоієрей Михаїл Якубів.

В подальшому на цьому місці планується за зібрані громадою кошти розмістити скульптурну композицію, присвячену нашому видатному земляку, відомому на весь світ бджоляру, автору рамкового вулика Петру Прокоповичу. Також, за можливості, планується створити у Ніжині невеликий музей присвячений історії та досягненням у галузі бджільництва України.

Марина Волинець
Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!