Місто і регіон

У Ніжині врятували совеня і знайшли йому нову домівку. ФОТО | Ніжин

24 липня, по вулиці Молодіжна, біля дитячого садочка № 21 з гнізда випало маленьке совенятко. З безпорадним пташеням почала фотографуватися дітвора, так і побачив незвичайну знахідку ніжинець Володимир. Розуміючи, що совеня без допомоги загине, вирішив відвезти його до бази відпочинку «Не минай», що знаходиться по вулиці Прилуцька, 87. Оскільки там зараз створюється зоопарк з екзотичними тваринами для совенятка були створені всі необхідні умови, аби його реабілітація пройшла швидко та з комфортом.

Працівники бази відпочинку проконсультувались з фахівцями, які зорієнтували їх, як доглядати за дитинчам сови. Працівник бази Дмитро розповідає: «Пташеня дійсно дуже миле, пухнасте, ніби зроблено з повсті. Спеціалісти нам пояснили, що якщо його неправильно годувати, він може загинути, тому йому необхідно достатньо часу і постійно підгодовувати. Тим більше, птах потребує «живого» харчування, наприклад мишей. Велика сова своїм дітям подрібнює такий харч, а навчити маленьке пташеня нападати на здобич не можливо. Тому, врахувавши всі побажання, огорнули совеня увагою та намагаємось аби його зростання відбувалось в більш-менш природних умовах.»
Зазначимо, на базі вже проживає двоє дорослих совенят, котрі потрапили туди за різних обставин. Тепер у них буде ще один побратим, адже совеня на базі вирішили залишити. Малеча дитячого садочка № 21, де й було врятоване пташеня кожного дня цікавиться про стан совенятка, і як тільки воно відійде від стресової ситуацію дітлахи мають надію його навістити.

Марина Волинець [metaslider id=71402] Джерело: Нежатин
27.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook