Місто і регіон

У Ніжині визначено переможців у номінаціях конкурсу «Людина року-2016»! | Ніжин

31 березня 2017 року о 17-00 год. в міському Будинку культури відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу професійної майстерності «Людина року-2016»! Про це повідомили сайту “Нежатин” управління та туризму  Ніжинської міської ради.

Тож ласкаво просимо, мешканців Ніжина та його гостей відзначити тих, хто збагатив життя територіальної громади видатними подіями, тих, чий успіх визвав суспільний резонанс, тих, чиї досягнення визнані не тільки на рівні міста, а і на рівні України!

*****************************************************************
Детальніша інформація за телефоном або електронною поштою:
Управління культури і туризму Ніжинської міської ради 2-35-51, cultura_nizhyn@ukr.net

фото з “Людини року-2015” (взято із соцмережі)

Номінації та  Переможці «Людина року-2016»

1. «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ»
Комунальне підприємство «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства»
2. «ПРОФЕСІОНАЛ РОКУ» Вастюк Микола Васильович – виконавець робіт Комунального підприємства «Служба єдиного замовника»
Писаренко Людмила Віталіївна – начальник фінансового управління Ніжинської міської ради
3.«ПРАЦІВНИК МЕДИЧНОЇ СФЕРИ» Саєнко Олександр Вікторович – мед брат дитячої поліклініки Ніжинської центральної міської лікарні ім.. М. Галицького
4. «МЕЦЕНАТ РОКУ» Копиця Наталія Миколаївна – директор приватного підприємства «Копиця»
5. «ШКОЛА РОКУ» Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 (директор – Мисник Ольга Миколаївна)
6. «СПОРТСМЕН РОКУ» Кубрак Іван Юрійович – вихованець Ніжинської КДЮСШ НМО ФСТ «Спартак», учень 10 класу ЗОШ № 13
7. «ТРЕНЕР РОКУ» Шуляк Сергій Володимирович – керівник гуртка ракето-моделювання ніжинської Станції юних техніків
Васильєв Олександр Юрійович – старший тренер вищої категорії Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Ніжинського місцевого осередку ФСТ «Спартак»
Іващенко Сергій Данилович – тренер-викладач Ніжинської дитячо-юнацької спортивної шахової школи
8. «ТВОРЧА ОСОБИСТІСТЬ РОКУ» Тверітінова Оксана Василівна – головний бухгалтер ТОВ «Фірма «ЛАКС», поетеса
Бобир Людмила Вікторівна – викладач Ніжинської дитячої хореографічної школи, завідувач музичним відділенням, керівник ансамблю скрипалів «Рондо» Ніжинської дитячої хореографічної школи
Авер’янова Тетяна Миколаївна – викладач Ніжинської дитячої хореографічної школи, завідувач концертмейстерським відділенням, керівник ансамблю скрипалів «Рондо» Ніжинської дитячої хореографічної школи
9. «ДОСЯГНЕННЯ РОКУ» Шумський Микола Олександрович – завідувач кафедри інструментально-виконавської підготовки, професор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя
Король Юліана Володимирівна – учениця 4-А класу Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, учасниця ДЗАТ «Вікторія» міського Будинку культури
10. «АКТИВНА ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ» Півненко Тетяна Іванівна – учасниця Волонтерської групи «Солдатські страви»
Ступак Микола Іванович – виконавчий директор ТОВ «Гастроном «Ніжинський»
11. «ВІДКРИТТЯ РОКУ» Броварець Ольга Олександрівна – провідний науковий співробітник відділу молекулярної та квантової біофізики Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України
12. «РОДИНА РОКУ» Романенко – багатодітна прийомна родина
13. «ЗАХИСНИК РОКУ» Кушнір Микола Іванович – полковник, командир В/Ч 3160
14. «РЯТІВНИК РОКУ» Коломін Костянтин Геннадійович – перший заступник командира Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної
служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС України)
Зайцев Андрій Леонідович – командир авіаційної ланки авіаційної ескадрильї спеціального призначення на літаках Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС України)
15. «РЕКОРД РОКУ» Мухомодєєв Костянтин Костянтинович – студент 4 курсу природничо – географічного факультету Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя
16. «СЛУЖІННЯ ГРОМАДІ» Група «Молитовний Майдан Ніжина»
Кодола Олександр Михайлович – народний депутат Верховної Ради України
17. «МИТЕЦЬ РОКУ» Петренко Юлія Миколаївна – викладач – методист дитячої школи мистецтв при КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв ім.
М. Заньковецької», художниця
18. «ПРОЕКТ РОКУ» Проекти «Молодь діє» та «АПеЛьСиН», керівник проектів – Тимченко Анжела Володимирівна, керівник гуртка «Орієнтир», координатор Ліги старшокласників м. Ніжина
19. «ПОДІЯ РОКУ» Перемога м. Ніжина в у 5 етапі Всеукраїнської акції «7 чудес України» – «7 чудес України: історичні міста та містечка»
20. «СОЦІАЛЬНА УСТАНОВА» Ніжинський центр соціально-психологічної
реабілітації дітей, керівник – Слюсаренко Маріетта Ігорівна
21. «ТВОРЧИЙ НАСТАВНИК РОКУ» Панченко Олександр Іванович – викладач спеціалізації «Декоративно – прикладне мистецтво» КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М. Заньковецької»

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!