Місто і регіон

У Ніжині відкрито виставку «Я – художник» | Ніжин

4 березня в художньому відділі музею відбулося урочисте відкриття виставки творчих робіт учнів, викладачів та випускників Ніжинської дитячої школи мистецтв під назвою «Я – художник».

Нещодавно школа відсвяткувала своє 25-річчя, – і на виставці до уваги гостей було представлено не просто феєрично-розкішну експозицію, а, без сумніву, справжній дивосвіт творчого врожаю тих, хто чверть століття плідно працював на ниві мистецтва.
Виставкова зала нагадувала по вінця наповнений бокал, в якому вирувало і грало променисто-прозоре шампанське: лунали щирі слова вітання учасникам виставки, під лагідну ніжно-тремтливу мелодію линули вірші Ліни Костенко, світилися радістю очі випускників, які приїхали на зустріч із своїми викладачами – зі своїм дитинством, що подарувало їм міцне творче коріння.
Більше 50-ти учасників виставки представили глядачам 136 робіт, виконаних в різних техніках образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва. Графіка, живопис, розпис на склі, вишивка бісером, пресована флористика, художня кераміка – у експозиції є все, чого тільки можна бажати.
Діятиме виставка до кінця березня. Ласкаво просимо.

Н.Тира, зав. художнього відділу музею


Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!