Місто і регіон

У Ніжині відбувся спільний концерт Ніколо Петраша та Дмитра Андрійця | Ніжин

Дмитро Андрієць – талановитий співак із Ніжина, випускник Ніжинського професійного аграрного ліцею!
25 березня 2017 року у міському будинку культури відбувся спільний концерт відомого українського композитора, виконавця Ніколо Петраша та співака, лауреата міжнародних та всеукраїнських премій Дмитра Андрійця. Для колективу Ніжинського професійного аграрного ліцею цей концерт був особливим святом. Адже Діма Андрієць три роки навчався у їхньому  навчальному закладі за спеціальністю тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва і закінчив його з відзнакою у 1999 році. Потім продовжив навчання у Національному агротехнічному університеті на факультеті агрономії, захистив кандидатську дисертацію. Але завжди у його серці жила любов до музики, української пісні. Дмитро Андрієць знаний в Україні та за її межами. Він лауреат багатьох Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів та конкурсів. Мав багато виступів за межами України – в США, Італії, Польщі, Німеччині, Росії, Словакії, Білорусії. В його репертуарі понад 50 пісень. Тісно співпрацює з Народним артистом України Вадимом Крищенко та багатьма українськими поетами та композиторами, зокрема О. Злотником, Ніколо, М. Куценко та ін., випустив диск пісень на вірші Вадима Крищенка ( 2014р.), готується до випуску другий диск. Також співпрацює з Народною артисткою України Ніною Матвієнко та Народною артисткою України Наталією Шелепницькою.
Директор ліцею Лосина Микола Петрович від імені усього колективу привітав Дмитра з блискучим виступом на ніжинській сцені.
Ми пишаємось таким талановитим вихованцем!

За інформацією Григорія Кота

 


Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!