Місто і регіон

У Ніжині відбулася бджолярська наукова конференція | Ніжин

25 березня, у великій залі Ніжинської міської ради відбулася бджолярська наукова конференція, яку провів професор кафедри мікробіології, фармакології та епізоотології, доктор ветеринарних наук, професор -Галатюк Олександр Євстафійович.

Тема конференції: весняне розмноження бджіл та лікування їх без антибіотиків.
На запрошення голова Громадської організації «Бджолярі Ніжинщини» Петра Івановича Балаша участь у конференції  взяли пасічники з Ніжинщини, члени ГО, зокрема бджолярі з Лосинівки, а саме: Яременко Григорій Григорович, Лаврінець Анатолій Андрійович, Костюченко Юрій Михайлович, Луцман Олександр Олексійович та Стрілець Анатолій Олексійович та бджолярі з районів Носівки таБорзни. Був запрошений, зокрема, небайдужий до бджіл Арвахі Вільям Тамразович.
Під час зустрічі пасічники задавали питання доповідачам, ділилися власним досвідом щодо догляду за бджолами і загалом отримали задоволення від спілкування.
Почесний гість конференції – професор Галатюк Олександр Євстафійович презентував пасічникам третє видання своєї книги «Хвороби бджіл та основи бджільництва», в якій описані прадідівські безпечні методи лікування бджіл без антибіотиків.
Наприкінці зустрічі професор Галатюк поспілкувався зі своїми колегами – завідуючим Лосинівської дільничної лікарні ветмедицини Анатолієм Стрільцем та директором Ніжинської лабораторії ветеринарної медицини Олегом Філем та подарував свої книги.
На конференції також були присутні представники ТОВ “Хаілвел”, які рекламували та запропонували пасічникам препарат проти кліщів у бджіл «ВАРОКІЛ ХЛ».

Джерело: сторінка завідуючого Лосинівської дільничної лікарні ветмедицини Анатолий Стрелец (Anatoly Strelets)


Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!