Місто і регіон

У Ніжині стартував Чемпіонат України з ракетомодельного спорту | Ніжин

Чемпіонат України з ракетомодельного спорту серед дорослих та юніорів  проводить Федерація ракетомодельного спорту України спільно з Департаментом сім‘ї, молоді та спорту облдержадміністрації на території спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України (м. Ніжин).  Ці змагання є головними стартами у  національній першості. За результатами,  відбудеться  підбір кандидатів до складу команди збірної України, яка буде захищати наш національний прапор України на чемпіонаті Європі в Польщі.  Змагання у Ніжині триватимуть до 2 липня. Участь у ньому беруть  11 команд  з 11 регіонів України.

 

28 червня  на міському стадіоні «Спартак» відбулося урочисте відкриття чемпіонату. Вітали команди міський голова Анатолій Лінник, його заступники Сергій Дзюба, Ігор Алексеенко, Григорій Олійник, президент федерації ракетомодельного спорту України – Ігор Волканов , головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії керівник ракето модельного гуртка СЮТ, вчитель ЗОШ №15 Володмир Панахно, депутати Ніжинської міської ради – Наталія Радченко, Володимир Коваль,  начальник відділу спорту  Павло Глушко.

Слід зазначити, що у  субботу (1 липня) всіх бажаючих запрошують насолодитися запусками моделей ракет та польотами планерів на території спеціального авіаційного загону з   9-00 до 15-00.

Результати Чемпіонату опублікуємо пізніше.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
01.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook