Місто і регіон

У Ніжині провели благодійний концерт на допомогу онкохворим дітям | Ніжин

7 квітня о 16.00 в приміщенні Ніжинської ЗОШ №6 відбувся благодійний концерт у підтримку Мальченко Міланки, котра проходить лікування В ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧИЙ ЛІКАРНІ зі страшним діагнозом ГОСТРИЙ ЛІМФОБЛАСТНИЙ ЛЕЙКОЗ. Журналісти “Нежатину” не змогли пропустити таку подію.

Концерт розпочався з розчулюючого відео про дітей, що знаходяться зараз в Чернігівській обласній дитячій лікарні, і, так само як і Міланка, проходять курс лікування. Продовженням слугували номери за участю лауреата всеукраїнських конкурсів Хілько Олени, учасника 6-го сезону національного співочого шоу «Х-Фактор», Максима Іващенка, танцювальний колектив “Файні молодички”

 

Організувала концерт та збір коштів Волинко Яна, котра є засновником благодійної організації “Долонька добра”. Яна говорить, що, насправді, організувати концерт було дуже важко, хоча проблема ця всім відома, та й оголошень Яна подавала немало, але добровольців, чомусь, виявилось обмаль. На прохання допомогти відгукнулася Тетяна Володимирівна, заступник директора з виховної роботи в ЗОШ №6, де раніше навчалася Яна. Часу на приготування пішло трохи більше місяця. Сценарій, костюми, номери…і ось ми бачимо перед собою повністю заповнений глядачами актовий зал. Яна говорить, що і не очікувала такого результату, адже по запрошення звернулося зовсім небагато людей. На вході люб’язно зустрічали з квитками дівчатка, учениці 6-ї школи, та скринька пожертвувань на лікування Міланки. загалом, за весь час концерту скринька пожертвувань зібрала понад 4000 гривень, але приємно вразило й те, що багато людей уже після закінчення концерту підходили до Яни та запитували, чи ще можна здати кошти.

Наприкінці концерту дітлахи мали можливість порозважатися та пофотографуватися з мультиплікаційними героями Машою та Ведмедем, Рапунцель, Черепашкою Ніндзя та іншими.

Редакція газети “Нежатин” закликає вас усіх не бути байдужими! Давайте робити більше добра! Яна Волинко проводить чудову акцію по збору іграшок для онкохворих дітей Чернігівської обласної дитячої лікарні. У тяжкі моменти, коли виснажують уколи та крапельниці, дітки, у винагороду за свою сміливість матимуть можливість вибрати собі іграшку. Якщо маєте бажання приєднатися до цієї акції телефонуйте за номером: 068-434-33-90, Яна.

Щоб фінансово допомогти Мальченко Міланці подаємо нижче реквізити у вигляді фото. Будь-які кошти будуть в нагоді Міланці. Майбутнє людства за добрими вчинками!

Володимир Борисюк

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close