Місто і регіон

 У Ніжині провели акцію до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом | Ніжин

Щорічно, 24 березня, відзначається Всесвітній день боротьби   з туберкульозом. Ця небезпечна недуга займає особливе місце серед соціальних і медичних проблем людства. Третина населення Земної кулі інфікована туберкульозною паличкою.

Нині туберкульоз в Україні є найпоширенішою інфекційною хворобою та  посідає перше місце  в структурі смертності від інфекційної патології.

Боротьба з туберкульозом в Україні є пріоритетом державної політики, стратегічною проблемою, від якої залежить безпека країни та кожного її громадянина.

Всесвітній день боротьби із туберкульозом — це можливість підвищити обізнаність громадян про його тягар в усьому світі і, зокрема, про ситуацію щодо його профілактики  у місті Ніжині. А також – нагадати про відповідальне ставлення до власного здоров’я, здоров’я близьких і громади   в цілому та про руйнівний вплив нездорового способу життя  на імунітет людини. Активне й пасивне куріння, вживання алкоголю, неякісних продуктів харчування, недотримання правил особистої  гігієни та оптимального режиму праці й відпочинку – усе це призводить до значного зниження опірності організму будь-яким хворобам, у тому числі  й туберкульозу.

Саме з метою привернення уваги до проблеми туберкульозу Ніжинським міським центром соціальних служб для сім҆ї, дітей та молоді   24 березня було проведено  акцію на вулицях міста «Це потрібно знати про туберкульоз», у ході якої серед мешканців розповсюджувались буклети «Що варто знати про туберкульоз» та листівки «Обережно: туберкульоз!». Фахівцями центру здійснювалась інформаційно-пропагандистська робота щодо необхідності якнайширшого залучення населення до профілактичних оглядів на туберкульоз, інформування про шляхи його передавання, вчасного виявлення симптомів хвороби та наголошувалось на тому, що основним методом вчасної діагностики туберкульозу залишається практична флюорографія.

Міський центр соціальних служб бажає ніжинцям міцного здоров’я та благополуччя і запрошує всіх небайдужих долучатись до профілактики поширення соціально небезпечних хвороб і популяризації здорового способу життя в нашому рідному місті.

За   додатковою інформацією та соціальною підтримкою звертатись до центру, на адресу вул. Об’їжджа, 120, ІІ поверх; тел. 7-85-00.

В. Приходько,

 фахівець із соціальної роботи

 НМЦСССДМ

 

 

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!