Місто і регіон

У Ніжині проведуть Великодній ярмарок та Фестиваль Писанок | Ніжин

До Великодня залишилось два тижні, тож в Ніжині вже починають активно готуватись. На черговому засіданні виконкому, яке відбулось 30 березня було оголошено про проведення у місті з 13 по 15 квітня вже традиційного Великоднього ярмарку. Його розташування знаходитиметься на вулиці Гоголя, починаючи від Небесної сотні до Московської.  Головним розпорядником визначено Ніжинський комунальний ринок. Його зобов’яжуть зібрати кошти, розставити бажаючих і зробити банери. Хоча у членів виконкому це викликало, в деякій мірі, обурення, адже всім відомо про нинішній резонанс з керівником підприємства (напередодні підприємці висловили йому недовіру).  На це заступник міського голови Григорій Олійник зауважив, що керівник в цій справі грає не головну роль, адже комунальний ринок має досвід в проведенні ярмарок, тому є головним претендентом.

Вартість за один погонний метр складатиме 17 грн.  (один неоподаткований мінімум). Участь народних майстрів і кандидатів  народні майстри – безкоштовна.

В ході ярмарку буде проходити Фестиваль писанок. Розмальовуватимуть їх на майданчику  перед Всіхсвятською церквою, а потім, як було зазначено в одній з пропозицій, можна піти колоною, і повісити їх на писанкове дерево, що біля будівлі соцзахисту, як і було в минулому році.

Марина Волинець

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!