Місто і регіон

У Ніжині планують збудувати житло преміум-класу | Ніжин

На території Ніжина інвестор планує побудувати  «європейське містечко». Про це сьогодні на постійному засіданні депутатської  комісії з земельних питань повідомив інвестор з Чернігова Олексій Рябченко.

Будівництво багатоквартирних будинків відбуватиметься біля міського стадіону «Спартак», де раніше планувалось будівництво пральні, яка обслуговувала б стадіон.  Площа земельної ділянки – 1, 65 га.         

Його колега продемонстрував  загальний вигляд будинку та коротко описав генеральний план: «Це буде житло нестандартне, преміум-класу з двокімнатним плануванням квартир. Приблизна квадратура кожної складатиме 75 – 80 кв. м. В цьому і буде полягати відмінність від старого житла, до якого ми звикли. Територія, на якій розташовуватиметься будинок, буде закритою.  Будинки, з яких складатиметься  містечко будуть п’ятиповерховими, останній поверх –  дворівневі квартири. Всі під’їзди  будуть мати ліфти. Розраховане таке євро містечко на 200 квартир. Планується розміщення індивідуального опалення та приватного дитячого садочку на 25 місць та паркова для автомобілів. Облаштована буде і набережна Графського озера. Територію, яку обрали для будівництва  відповідає всім нормам.»

Треба зазначити, що інвестор планує викупити земельну ділянку під будівництво, а не брати в оренду.

Розповів проектант і про подальшу перспективу. Якщо все складеться благо подібне будівництво розпочнеться по вулиці Авдіївська біля жіночого монастирю та  над річкою Остер, на території біля газового мосту.

Чому інвестор обирає самі такі ділянки. Як він пояснив, в планах будувати саме маленькі, але комфортні «житлові містечка».

Рішенням комісії було підтримати інвестора, підготувати відповідний проект рішення, і в подальшому внести на містобудівну раду та сесію міської ради.

Марина Волинець

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!