Місто і регіон

У Ніжині нагородили учасників міського конкурсу “Світло Великодня” | Ніжин

20 квітня, у Ніжинській міській центральній бібліотеці відбулося нагородження переможців та учасників ніжинського міського конкурсу «Світло Великодня», організованого ГО «Центр новітніх ініціатив та комунікації».
18 талановитих маленьких ніжинців від 5 до 8 років спробували свої сили у двох номінаціях: проза та ілюстрація на Великодню тематику. Девіз конкурсу «Світлом Великодня зігріємо серця!» спонукав малечу розкрити важливу тему по-своєму особливо. Щиро вдячні вчителям, вихователям та батькам, які підтримують своїх дітей, розвивають і плекають в їхніх душах любов до українських традицій, символів та слова.
Організатори висловили вдячність шановним членам журі: Крапив’янському Станіславу Миколайовичу – начальнику управління освіти Ніжинської міської Ради, Грек Оксані – художниці, відомої в Україні та за її межами серією картин “Мамині казки”, Петренко Юлії – художниці, викладачці-методисту вищої категорії школи мистецтв при КВНЗ “НУКіМ ім. М. Заньковецької, Олені Єкименко – директору Ніжинської міської центральної бібліотеки.
Особлива подяка спонсорам та партнерам конкурсу: депутату Чернігівської обласної ради від ВО «Батьківщина» Сергію Охоньку, який подарував солодкі Великодні ласощі, що на замовлення приготувала майстриня-кондитер Тетяна Полуцька і привітав дітлахів з світлим Воскресінням Христовим, а також – журналу «Крилаті» та “Зернятко”, видавництву «Букрек» та «Смолоскип» за книжки, Національній Спілці письменників України та відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради за дипломи для переможців та учасників.
Вітаємо переможців та дипломантів:
– І місце Марія Молоденкова за казочку «Казочка про яєчко бабусі Ганни» 5 років (ДHЗ № 13)
– ІІ місце Анастасія Бабич за казочку «Як Михасик до Великодня готувався» 5 років (ДHЗ № 13)
– ІІІ місце: Олена Устименко за казочку «Курчатко Петрик казочку дарує» 5 (ДHЗ № 13), Ангеліна Ступак за казочку «Казка про вербові коики»5 років, ДHЗ № 13)

– І місце Варвара Щeрбак за казочку «Пригоди Великоднього яєчка» 6 років (ДHЗ № 13)
– ІІ місце Дарина Янович за казочку «Нова історія курочки Ряби – улюблена казка на новий лад» 6 років (ДHЗ № 13)

– І місце Богдан Талалай за оповідання «Hайкращий Великдень у житті» 7 років (ЗОШ № 9)

Ілюстрації;
– І місце Дарина Янович за ілюстрацію «Великодній кошик» 6 років (ДHЗ № 13)

– ІІ місце Щербак Варвара За ілюстрацію «Стежиною до церкви» 6 років (ДHЗ № 13)

– І місце Грек Маргарита За ілюстрацію «Великодні дива» 7 років (ЗОШ №3)
– ІІ місце Інна Гришина 7 років За ілюстрацію «Світло Великодня» (Hіжинський центр соціально-психологічної реабілітації).

– І місце Логвиненко Аліна 8 років За ілюстрацію «Світло Великодня» (Hіжинський центр соціально-психологічної реабілітації).

– ІІ місце Шайтанов Андрій 8 років За ілюстрацію «Світло Великодня» (ЗОШ №9)

– Дипломанти:

– Колективна робота: Прокопець Еріка 5 років, Костюк Руслана 6 років, Тлефес Марія 6 років, Пархотько Ярослава 6 років (ДHЗ № 13).

Левенко Дарій 8 років За ілюстрацію «Світло Великодня» (ЗОШ № 9)

Лаврінець Валерія 8 років За ілюстрацію «Світло Великодня» (ЗОШ №9)

Христос Воскрес!

З найсвілішими побажаннями,

Голова Громадської організації «Центр новітніх ініціатив та комунікації»
Винник Тетяна

Джерело: Нежатин

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!