Місто і регіон

У медичних закладах Ніжина відновлено опалення | Ніжин

«У зв’язку з низькими температурами повітря постала нагальна потреба врегулювання температурного режиму медичних закладів та дитячого будинку-інтернату. Щоб врегулювати ситуацію потрібно внести зміни до вже прийнятого рішення виконавчого комітету «Про припинення опалювального сезону», — зазначив головуючий засідання, міський голова Анатолій Лінник на засіданні виконавчого комітету.

Після обговорень, членами виконавчого комітету було прийняте одноголосне рішення внести зміни до пункту 4 рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради №68 від 4-го квітня 2017 року «Про припинення опалювального сезону в м.Ніжині» та викласти його в наступній редакції: «Опалення комунального лікувально-профілактичного закладу «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького», лікувально-профілактичного закладу «Ніжинський міський пологовий будинок» та дитячого будинку-інтернату продовжити в зв’язку з погіршенням погодних умов по замовленню керівників закладів відповідно до діючих норм та правил з 20.04.2017 року».

Відділ інформаційно-аналітичної роботи 

та комунікацій з громадськістю виконавчого 

комітету Ніжинської міської ради

Джерело: Нежатин

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!