Місто і регіон

У Лосинівці сусіди гуртом затримали злодіїв | Ніжин

8 березня в Лосинівці Ніжинського району – центрі однойменної об’єднаної громади – на вулиці Лермонтова (ту частину селища називають Корчівка) розігрався справжній детектив. Ближче до 11 години вечора в нежитловий будинок (господар помер, а його дружину забрали родичі) проникли двоє злодіїв.

– Один розбив вікно, заліз всередину і відкрив двері іншому, – розповідає заступник голови громади Михайло Корнієнко. Він в курсі того, що сталося і в силу посади, і тому, що його батьки живуть на корчування. – Звук розбитого скла почув житель тієї вулиці, що йшов в цей час додому від родичів. Він відразу повернувся до них і став обдзвонювати сусідів. Куток у нас дружний, зібралися за п’ять хвилин. Оточили будинок і захопили злодюг з чорними від сажі руками. Вони встигли розвалити грубку – хотіли витягнути з неї деталі на металобрухт, розкидали речі. Поривалися бігти, тому довелося їх зв’язати.

Голова Громади Володимир Андієц, якого разом із заступником пильні Корчівці викликали на місце злочину, подзвонив в поліцію. Опергрупу і дільничного довелося чекати, адже в святкову ніч роботи їм вистачало. Близько 4 години ранку злодіїв нарешті відвезли. Ними виявилися місцеві – Андрій Шимко та Петро Сукач, останній мешкає неподалік – на паралельній вулиці. Обидва з неблагополучних сімей, вже відсиділи. Це пограбування вони, мабуть, готували.

– Напевно, раніше сюди вже навідувалися, так як в погребі була приготовлена ​​сходи, витягли попередньо і тачку. На «справу» ішли з фомкой, сокирою і пістолетом. Правда, іграшковим, але в темряві і таким можна налякати. Соцпрацівниця розповідає, що її старенькі підопічні на тій вулиці через цих двох ділків бояться спати, чатують біля вікон. Бояться за свої будинки і навіть життя! До речі, саме з виходом хлопців з в’язниці в селищі почалися крадіжки і пожежі. Звичайно, не спійманий не злодій, але все ниточки ведуть до них …

Цього разу злодії спіймані на гарячому, ще й сфотографовані. Тепер справа за правоохоронцями. Цю парочку повинні судити і посадити вже надовго, щоб лосіновци нарешті могли спати спокійно.

Аліна Ковальова, “ГАРТ” №11 (2816) від 16 березня 2017 року

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!