Місто і регіон

У квітні на Чернігівщині знову рознесуть повістки | Ніжин

Протягом весняного призову, який триватиме продовж квітня-травня, на Чернігівщині буде призвано на строкову службу 415 чоловік віком від 20 до 27 років.

Такі дані озвучив сьогодні, 22 березня, під час брифінгу в Чернігові військовий комісар обласного військового комісаріату полковник Олександр Криворучко.

Зокрема, до Збройних Сил України буде призвано 235 чоловік, до Національної гвардії – 110 та до Державної спеціальної служби транспорту – 70.

Відправки до військових частин почнуться з 5 квітня та продовжаться до 30 травня.

Також Олександр Криворучко зазначив про випадки ухилення від призову.

«За осінній призов 2016 року за порушення Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» за фактами ухилення від призову на строкову військову службу до єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено дані по 20 призовникам», – зазначив він.

Двоє з цих призовників засуджені на два роки з відтермінуванням відбування строку покарання на рік.

«Людина, яка не пройшла військову службу, або ухилялась від призову, або має якісь проблеми з тим, що не побувала по викликам за повісткою, буде внесена в Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних і призовників і в подальшому житті буде мати проблеми з цим питанням», – підсумував Олександр Криворучко.

Нагадаємо, в оперативному командуванні «Північ» Сухопутних військ Збройних сил України відбулись інструкторсько-методичні заняття з фахівцями, які залучаються до проведення заходів професійно-психологічного відбору у військових комісаріатах.

val.ua

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!