Україна і світ

Хто, окрім Путіна: соціологи оприлюднили майбутніх лідерів виборів президента РФ

Хто, окрім Путіна: соціологи оприлюднили майбутніх лідерів виборів президента РФ

За даними соціологічного холдингу “Ромір”, на майбутніх президентських виборах у Росії переможе Володимир Путін, а конкуренцію йому складуть лідер “ЛДПР” Володимир Жиріновський, очільник комуністів Геннадій Зюганов і опозиціонер Олексій Навальний.

Про це повідомляє РБК.

Так, відповідно до результатів опитування, яке проводилося у листопаді 2017 року, за опонентів чинного очільника держави загалом віддали б голоси 25% росіян, щоправда 8% респондентів заявили, що не визначилися зі своїми уподобаннями.

Найбільше ж голосів від людей, які не збираються голосувати за Путіна, отримає лідер ЛБПР Володимир Жириновський – 8%. Далі йдуть головний комуніст Росії Геннадій Зюганов (7%) і опозиціонер Олексій Навальний(3%).

До слова, четверте місце поділили журналістка Ксенія Собчак, а також лідери “Яблука” і “Справедливої Росії” Григорій Явлінський і Сергій Миронов – по 2% голосів. 1% виборців готові віддати “іншому кандидату”.

Найвищий антирейтинг, згідно з даними опитування, виявився у Собчак – 64% громадян заявили, що не проголосували б за неї ніколи. На другому місці опинився Навальний (33%),а на третьому – Жиріновський (23%), якого, зокрема, переслідують Касьянов (21%), Явлінський (20%), Гудков (17%) і Зюганов (14%). Ще 5% опитаних сказали, що не проголосували б ні за кого з цих кандидатів.

Нагадаємо, за інформацією РосЗМІ, на президентський виборах у Росії з Путіним серйозно може позмагатися ліберальний кандидат, який представлятиме бізнес.

Джерело Телеканал новини «24»
04.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook