Україна і світ

Хочемо бути егоїстами: співачка MamaRika розповіла про деталі весілля

Хочемо бути егоїстами: співачка MamaRika розповіла про деталі весілля

Українська виконавиця MamaRika (Анастасія Кочетова) за лаштунками церемонії нагородження “Viva! Найкрасивіші-2018” розповіла, чи збирається вона зі своїм нареченим Сергієм Середою влаштовувати весілля.

За словами зірки, пара планує влаштувати “свято для двох”.

Ми не будемо робити весілля. Ми це обговорювали дуже багато разів. Ми просто зробимо свято для себе. Кликати всіх з усіх усюд ми не будемо. Ми хочемо бути егоїстами, влаштувати якусь подорож для себе. Подалі від людей, подалі від роботи. Ми навіть цілком не знаємо, коли це буде,
– поділилася MamaRika.

Артистка додала, що на весільні клопоти їй не зовсім вистачає часу. Лише нещодавно разом з режисером Радиславом Лукіним відзняла новий кліп на трек “Ходять хлопці до дівчат”.

@viva_ukraine_magazine 🎉 #vivaball #viva13 #MamaRika #couple #love #havingfun Style @dzvinkas 🖤

A post shared by MamaRika (@mamarika_official) on

“У нас зараз інші важливі питання. Ми щойно повернулися зі знімань кліпу. Радислав знімає мені вже п’ятий кліп. Ми щойно зі знімального майданчика, тож зараз не до весілля”, – підсумувала виконавиця-наречена.

Хто така MamaRika?

MamaRika (Анастасія Кочетова) – це українська виконавиця, родом з Червонограда, Львівщина. 28-річна зірка брала участь та перемагала у декількох музичних проектах, включно з “Червоною рутою”, “Американським шансом”, “Фабрикою зірок” та іншими шоу. В період своєї творчої кар’єри артистка випустила 2 музичних альбоми, 6 популярних синглів та близько 10 кліпів.
Сергій Середа зробив пропозицію одруження Анастасії 11 січня.

Джерело Телеканал новини «24»
07.02.2018

Facebook
Close