Україна і світ

Харківському расисту, який полював на іноземців, присудили довічне ув’язнення

У Харкові до найвищої міри покарання засудили Віталія Каднічанського, його ще прозвали “харківським расистом”. Чоловіка визнали винним у вбивстві однієї людини та замахах на вбивство ще шістьох. Щоправда, він себе винним не визнав.

Сьогодні, 5 лютого, Дзержинський райсуд Харкова розглядав резонансну справу “харківського расиста” Віталія Каднічанського. Так чоловіка прозвали за те, що упродовж 6 років, він приїжджав до Харкова на так звані полювання на іноземців.

Підсудний вистежував тих, хто здавався йому вихідцем із Африки чи Азії. Далі у безлюдному місці нападав на жертву із ножем. Цілив у життєво важливі місця та лишав стікати кров’ю.

Усього суд розглядає 6 замахів на вбивство та одне вбивство, яке здійснив Каднічанський. Його єдиною жертвою став не іноземець, а харків’янин – В’ячеслав Сичов. Він був смуглявим, і саме це привернуло увагу нападника. На його тілі нарахували 4 десятки ножових поранень. За усі злочини Каднічанському дають найвищу міру, передбачену законом.

Цікаво, що це вже другий вирок у справі Каднічанського. Раніше його засуджували до 10 років позбавлення волі. Але потім виправдали, бо мовляв, зізнатися у вбивстві його змусили під тортурами. Втім, крапку у цьому питанні поставила прокуратура.

Його було виправдано, оскільки до нього, нібито, застосовувалось міра фізичного впливу на досудовому слідстві. На даний час такі підстави не знайшли свого підтвердження, була проведена прокуратурою відповідна перевірка. Після чого було закрито справу за відсутністю складу злочину в діях працівників поліції,
– заявив прокурор Харківської місцевої прокуратури №1 Владлен Слон.

Присутня у залі і мати Віталія Каднічанського. Після 6 років у судах жінка досі не вірить у провину сина. Не вважає себе винним і сам Віталій Каднічанський. Переконує, на нього таки тиснули, аби він зізнався. Тож його захист уже готується оскаржувати вирок.

Джерело Телеканал новини «24»
05.02.2018

Facebook
Close