Україна і світ

Взяти курс на ділову англійську

Взяти курс на ділову англійську

У ALOHA Language School стартує спеціалізований курс англійської мови для керівників.

Давайте уявимо ситуацію: на вулиці до вас підходить усміхнений іноземець і просить підказати дорогу. В голові починає гарячково обертатися: “Два квартали, потім праворуч… Два квартали… Як буде КВАРТАЛ?!”. В результаті ви махаєте рукою в не дуже-то певному напрямку і максимально голосно – щоб зрозуміліше – повторюєте “ЗИС ВЕЙ!”. Знайоме?

І в той час як усміхнений іноземець ховається зовсім не за тим поворотом, ви з досадою намагаєтеся прикинути, скільки ж сумарно, за все своє життя, ви витратили на курси і репетиторів з англійської? Сума виходить пристойною. І ви не можете зрозуміти, чому все, що ви отримали, приблизно дорівнює фрази “ЗИС ВЕЙ”? У кращому випадку – “АСК САМВАН ЕЛС” (І, до речі, АСК або АСКС? ..)

І навіть якщо все далеко не так аж сумно, ви все одно, раз за разом, стикаєтеся з ситуаціями, коли ваш мозок просто відмовляється працювати в незвичному мовному режимі.

В Альгірдаса Каралюса, автора курсу ALOHA Pro, є відповідь на питання: “Чому так відбувається?”. А відповідь звучить так: коли вам необхідно говорити англійською у вашій свідомості включається Внутрішній Перекладач. Він може бути посереднім, може бути відмінним. Але Перекладачеві завжди потрібен час для того, щоб російський або український текст перетворити в англійський. Перекладач бере слово і шукає його англомовний аналог, потім переходить до наступного. Саме таку схему дає вам переважна більшість програм з вивчення іноземної мови.

Курс ALOHA Pro відрізняється від цієї більшості тим, що в ньому не ставиться завдання зробити Внутрішнього Перекладача якомога більш професійним.

На противагу звичним, але не дуже ефективним методикам, Альгірдас Каралюс – викладач з 25-річним стажем і експерт № 1 в Європі з швидкого навчання – спільно з методистами ALOHA Language School, розробив інноваційний метод під назвою DAPA. Метод спрямований, перш за все, на те, щоб відкрити у вас не Перекладача, а носія мови.

DAPA базується на принципах андрагогіки – науки про навчання дорослих. Багато навчальних систем і програм мають низький коефіцієнт корисної дії, в першу чергу тому, що розраховані на дитину, максимум – на підлітка, але не на дорослу людину. Мозок дорослого влаштований інакше: сприйняття інформації не схоже на дитяче, мотиваційні чинники зовсім інші.

Взяти курс на ділову англійську

Метод DAPA включає в себе 4 основні принципи:

(D) Декодування – “розшифровка мови”, розуміння мовних формул і основних граматичних матриць. Так-так, всі дев’ять часів нарешті стануть на свої місця. І не доведеться кожного разу шукати відповіді болісним питанням: “To be or not to be?” А може was… Або have…

(А) Активне повторення – засвоєння основ фонетики, активування дзеркальних нейронів, “розуміння через наслідування”. Об’єктом загального наслідування виступає викладач.

(P) Пасивне слухання – освоєння невербальної частини мови: інтонації, емоційного наповнення і контексту.

(А) Активація – застосування вище отриманих знань на практиці. Практики підібрані максимально захоплюючі й ефективні.

Що важливо, курс ALOHA Pro розрахований на ТОП-менеджмент, враховує їхні мовні потреби. В курс входить тільки та лексика, яка знадобиться вам на переговорах з іноземними партнерами і в неформальному спілкуванні з ними ж – в конференц-залі, в особистому кабінеті, в Скайпі, в ресторані за келихом гарного вина… У будь-якому випадку, на заняттях вас не стануть терзати докладними звітами про ваші оцінки в початковій школі або про те, якій першій страві ви віддаєте перевагу на обід. (Хоча, звичайно, цікаво дізнатися, як перекладається “окрошка”, якщо не “o, baby!”…)

Взяти курс на ділову англійську

Більше 90% часу занять в ALOHA Language School проводяться у формі живого спілкування з викладачем і з іншими студентами. Домашніх завдань курс не передбачає. Форма мотивації – виключно пряники. На дорослих і, багато в чому, успішних людей “батоги” в процесі навчання не діють. Це доведено психологами. Викладач зосереджується лише на успіху студента.

Крім усього перерахованого, курс ALOHA Pro дає ще один дуже приємний бонус: ви можете обзавестися новими компаньйонами і корисними зв’язками, буквально, не виходячи з аудиторії. Цей курс повністю орієнтований на процвітання вашого бізнесу. Комунікувати можна не тільки з цікавістю, але і “з користю справі” – вашій справі.

Тривалість курсу становить 9 максимально інтенсивних тижнів – по 6 тригодинних занять в тиждень. Кожні три тижні курсу дорівнюють одному ступеню. Перший ступінь дає міцну, широку базу розмовної англійської на всі випадки ділового життя. Другий – зміцнює мовний навик до рівня “відскакує від зубів”. Третій – підносить до вершин мовної досконалості.

Вартість курсу залежить від того, на який ступінь володіння англійською мовою ви замахнетесь – на першу, другу або третю. Однак, якщо в перші 5 днів ви, з будь-якої причини, вирішите припинити навчання, оплачена сума буде повернута в повному обсязі.

Географічно ALOHA Language School знаходиться в самому центрі Києва.

Ви не тільки дістанетеся туди без особливих проблем, але ще й безпомилково вкажете туди шлях будь-якому англомовному іноземцю. Десь до 5-го заняття у вас це обов’язково вийде, гарантуємо!

Джерело Телеканал новини «24»
12.03.2018