Україна і світ

Втеча Януковича під час Майдану: стало відомо, звідки і куди прямував екс-президент

Втеча Януковича під час Майдану: стало відомо, звідки і куди прямував екс-президент

Екс-президент України Віктор Янукович 22 лютого 2014 року під час подій на Майдані у Києві, хотів вилетіти з Донецька до Росії.

Про це під час надання свідчень у справі про держзраду Януковича розповів екс-перший заступник голови Держприкордонслужби України Павло Шишолін.

Зазначимо, що раніше співробітник Управління держохорони Олесь Шаран також на суді розповів, що Віктора Януковича разом із його молодшим сином Віктором у ніч на 23 лютого 2014 року вивезли військовими гелікоптерами із Запорізької області до Росії.

“Жодних вказівок затримати чинного на той час Президента України ніхто не давав. Ми діяли в межах чинного законодавства”, – зазначив Шишолін.

Якщо в Донецьк прибула група людей на відповідних літаках, ми не знали, хто вони, і вони не зробили заявку на виліт, а нам стало відомо, що цей виліт здійснюватиметься на територію Російської Федерації, без відповідних видів контролю, то наш прикордонний наряд прибув до літаків і зажадав пройти відповідну процедуру,
– розповів Шиголін.

Він зазначив, що на борту літака прикордонники помітили Януковича, який, після висунутих законних вимог, із особами, що супроводжували його, перемістилися в автомобіль і покинули пункт пропуску.

Джерело Телеканал новини «24»
08.02.2018

Facebook
Close