Впливовий урядовець пояснила, чому підтримує “КиївПрайд”

Впливовий урядовець пояснила, чому підтримує “КиївПрайд”

Джерело Телеканал новини «24»

Віце-прем’єр Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що успішне проведення “КиївПрайду” 18 червня – це екзамен на зрілість і освіченість України.
Про це вона написала у Facebook.
“У суспільстві є консенсус щодо руху держави в європейському напрямку. Це не вибір матеріального. Це ціннісний вибір. Повертаючись до Європи, ми заново вчимося поважати “інакшість”, – індивідуальність та різноманіття, і разом будувати країну, де гідність людини, її безпека та можливість реалізуватися є основоположними законами”, – нагадала урядовець.
За словами віце-прем’єрки , імперський спадок зневаги до конкретної людини в нашій країні досі не подолано.
Це відчувають люди з особливими потребами, коли виходять на вулицю. Це відчувають жінки, коли їх не беруть на роботу лише тому, що вони можуть народжувати дітей і піти в декрет або брати лікарняні через хворобу дітей. Це відчувають члени ЛГБТ-спільноти, яких невігластво і мова ненависті окремих людей чи груп людей ставить мало не поряд зі злочинцями і змушує жити в страху, навіть страху фізичної розправи, – написала Климпуш-Цинцадзе.
Вона додала, що “КиївПрайд” – це не пропаганда гомосексуальності, як дехто хоче нас переконати”.
“Гомосексуальність – це не вибір. І це не хвороба, як стверджують прихильники лікування електричним струмом. Вона не передається повітряно-крапельним шляхом, за неї неможливо загітувати. Гомосексуальні люди, бісексуали, трансгендери – це такі ж громадяни нашої країни, які так само, як і всі інші, платять податки, і мають такі ж самі права”, – зазначила урядовець.
Також вона додала, що в Україні є сумна статистику злочинів на ґрунті гомофобії, знущання на транссексуалами та надзвичайно високий рівень суїциду серед ЛГБТ-підлітків.
За словами урядовця, проблема полягає в тому, що замість розширення світогляду, взаєморозуміння і підтримки, українцям пропонують перебирати чужу білизну, видаючи це за месіанство.
Цивілізований світ давно облишив забобони і взяв за основу розвитку глибинні знання та гуманність. Впевнена, що майбутнє України – це польоти на Марс, ліки від раку, грандіозні інновації, а не викриття особистого життя сусіда. І нагадаю тим, хто звертається до релігійних мотивів та цитує Біблію, що найголовніша християнська цінність – це любов до свого ближнього, – підсумувала вона.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
17.06.2017