Україна і світ

Вони демонструють на весь світ власну безпорадність, – МЗС Росії відреагувало на нові санкції США

Вони демонструють на весь світ власну безпорадність, – МЗС Росії відреагувало на нові санкції США

У Міністерстві закордонних справ Росії вважають безрезультатними нові санкції з боку США. Окрім цього, представники відомтства заявили, що такі дії лише погіршать відносини між країнами.

Про це повідомила прес-служба російського МЗС.

Відомо, що причиною розширення санкційного списку є чергова спроба чинити тиск на Україну. В документ потрапили компанії та люди, які, за словами представників російського відомства, під “надуманим приводом причетні до кризи” країни-сусіда. Тому в МЗС впевнені, що такий тиск не вплине на Росію.

У Вашингтоні ніяк не можуть позбутися ілюзій, що нас можна налякати відмовами в американських візах або торговими заборонами, змусити відмовитися від незалежного курсу на міжнародній арені, від відстоювання своїх національних інтересів,
– йдеться в заяві.

Окрім цього, представники Росії анонсували ймовірні санкції проти американців, зазначивши, що всі ці дії США є безглуздими.

“Якщо влада США вважає за краще рвати економічні та інші зв’язки з Росією – це їх право, ми ж залишаємо за собою право на відповідь. Однак вашингтонським стратегам пора задуматися, що безглузді санкції не дали і не дадуть їм ніяких результатів, а обернуться лише фінансовими втратами для бізнесу. Вони демонструють на весь світ власну безпорадність”, – додали у російському відомстві.

Нагадаємо, що напередодні Міністерство фінансів США оприлюднило розширений список заборон через агресію Росії на Сході України. До списку потрапила 21 фізична особа та 21 організація. Зокрема, йдеться про компанії “Силові машини”, дочірні структури “Сургут-Нафтогазу” та “Калінінград-Нафтопродукту”. У Держдумі вже прокоментували американський документ.

Джерело Телеканал новини «24»
27.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close