Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Водій-свідок оприлюднив подробиці ДТП за участю Зайцевої у Харкові

Водій-свідок оприлюднив подробиці ДТП за участю Зайцевої у Харкові

У Харкові триває суд на Оленою Зайцевою та Геннадієм Дроновим щодо гучної смертельної ДТП, яка трапилася восени 2017 року. 21 березня відбувся допит свідків тієї моторошної аварії. Як розповіли в прес-службі прокуратури, обвинувачення заявило 15 свідків.

Про це повідомляє місцевий ресурс Vgorode.

Зазначається, що суд допитав лише одного свідка, оскільки інші не з’явилися.

Так, за словами Романа Петеліна, водія автомобіля, що перебував за Volkswagen Touareg, розмітки стоп-лінії на момент ДТП не було, а швидкість перевищували обидва обвинувачених.

Автомобіль Дронова рушив дуже різко, але на який сигнал світлофора, я не звернув увагу. Touareg виїхав на перехрестя, я побачив, що з боку “Дитячого світу” мчить інший автомобіль. Він їхав з великою швидкістю. Коли виїхав на перехрестя, почав прискорюватися. Volkswagen теж почав прискорюватися,
– зазначає він.

Як зауважив він, зіткнення сталося прямо перед ним – Touareg в’їхав у двері Lexus.

“Що там було далі, я відразу не побачив, мікроавтобус перекрив огляд. Спроб допомогти потерпілим після ДТП з боку обвинувачених не було. Дронов стояв біля свого автомобіля та говорив, що він – не винен, а дівчинка була в шоковому стані”, – додає Петелін.

Як підкреслює видання, швидкість автомобілів він назвати не міг.

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року у Харкові трапилась автомобільна аварія за участю автомобілів Lexus і Volkswagen Touareg. Внаслідок ДТП загинули 6 осіб. Автомобілем Lexus керувала 20-річна Олена Зайцева, яку суд взяв під арешт. А водієм Volkswagen Touareg виявився Геннадій Дронов, якого суд теж узяв під варту. Згодом обидвом було висунуто обвинувачення за цією справою.

Джерело Телеканал новини «24»
21.03.2018

Facebook